KIM JESTEM

img

Marta Kulawik - Manager Biura

Od wielu lat pracuję w sprzedaży, dlatego cenię sobie przede wszystkim relacje z ludźmi, możliwość wykazania się wszechstronną wiedzą, kreatywnością, wiedzą ze świata nieruchomości i finansów. Satysfakcję sprawia mi możliwość świadczenia wysokiej jakości usług na rynku lokalnym zarówno dla obywateli polskich, jak i dla klientów z zagranicy.

Lepsze wyniki w pracy pozwala mi osiągać współpraca z innymi biurami nieruchomości. Doceniam możliwość wspierania się, bo wiem, że razem można więcej. Wymieniam się doświadczeniami z kolegami i koleżankami pracującymi w Polsce, ale również w Europie jak i na całym świecie. Umożliwia mi to przynależność do sieci RE/MAX.

Moja praca w branży nieruchomości, opiera się na trzech filarach: dobrym marketingu, dopasowaniu ceny do aktualnych warunków rynkowych i umiejętności pracy z klientem. Najważniejsze dla mnie jest jak najszybsze i jak najkorzystniejsze przeprowadzenie transakcji dla klienta, którego reprezentuję.

20

lat doświadczenia

2

lata studiów studiów podyplomowych z zakresu nieruchomości w WSGN w Warszawie

8

lat od zdobycia licencji zawodowej pośrednika

50

ukończonych kursów z zakresu sprzedaży nieruchomości

90

% skutecznych transakcji rocznie

98

% zadowolonych klientów

img1
img1
img1
img1
img1
img1
img1
img1
img1
img1
img1
img1
img1
img1
img1

Chętnie pomogę Ci w sprzedaży, zakupie lub wynajmie nieruchomości. Zostaw do siebie dane kontaktowe, abyśmy mogli umówić się na spotkanie, które oczywiście do niczego nie zobowiązuje. Opowiesz mi o nieruchomości, a ja przedstawię Ci wstępną strategię działania. Ty zdecydujesz, czy wolisz działać sam, czy w teamie ze mną!

* pola wymagane